Chelsea NFL Limited Edition Team Jersey, Limited Edition Basketball Jerseys jersey4vip
Cheap Original Nike Shoes, Cheap Original Nike Soccer Cleats click for source
نرم افزار ارتباط با مشتری SUN CRM
  • نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری Sun CRM

CRM که مخفف عبارت customer relationship management ( سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ) می باشد ، تاثیر گذارترین سیستم در بالا بردن رضایت مشتری و در نتیجه حفظ مشتریان فعلی و همچنین جذب مشتریان بیشتر است. نرم افزار Sun CRM در سال ۱۳۹۴ توسط کلینیک کسب و کار، با در نظر گرفتن استانداردهای سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان تولید شد. این سیستم با در اختیار داشتن قابلیت های بسیار گسترده از جمله امکان ثبت اطلاعات مشــتریان، Caller ID تحت شبکه و روش های ارتباطی مختلف مانند ارسال پیامک، فکس و ایمیل باعـث کاهش هزینه و افزایش سهم بازار می شود.

نسخه کامل

کلیه امکانات نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شامل اشخاص، اتوماسیون، انواع روش های ارتباط با مشتریان (ایمیل، پنل پیامک، GSM، فکس)، گزارشات، صدور پیش فاکتور، داشبورد و قابلیت نمایش شماره تلفن تماس ها به روی کامپیوتر های شبکه محلی در این نسخه موجود است. این نسخه قایل استفاده برای سازمان ها با اندازه متوسط و بزرگ می باشد و دارای بخش اتوماسیون جهت سهولت در انجام امور اداری و ارتباطات کارکنان می باشد. این نسخه به صورت پیش فرض ۳ کاربره می باشد و در صورت نیاز می توان کاربر بیشتر اضافه نمود.

نسخه ویژه مشاغل

مشاغل کوچک و یا با نیازهای خاص، می توانند از نسخه سفارشی سازی شده نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده نمایند. این نسخه نسبت به نسخه کامل، قابلیت ها و امکانات کمتری دارد و تک کاربره می باشد. به صورت پیش فرض قسمت اتوماسیون در این نسخه غیر فعال است و قسمت های مختلف بخش ارتباطات بسته به تقاضا و خرید مشتری فعال سازی می شود. همچنین مشتری می تواند بنا به نیاز خود سایر امکانات را درخواست نماید.

جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.